Login

Plavecký výcvik v Českém Krumlově

Plavecký výcvik v Českém Krumlově

Na plavání jsme začali jezdit 21.11.2019, jezdili jsme do bazénu v Č.Krumlově. Tento kurz se konal vždy ve čtvrtek, místo tělesné výchovy. Plavecký kurz mě moc bavil, protože jsem se naučila lépe plavat, splývat a potápět. Potápění mě bavilo ze všeho nejvíc. Také skákání do vody, kde byla hloubka 180 cm, bylo prima. Tento kurz jsme ukončili 24.2.2020 plaveckými závody. Vítězové obdrželi medaile a diplomy. Všichni plavci dostali „mokré vysvědčení“.        Nela N.

Já a moje třída jsme jezdili na plavání do Českého Krumlova. Jezdili jsme autobusem a to se mi moc líbilo. Mrzí mě, že tam už nebudeme jezdit, protože mě plavání bavilo. Nejvíc mě bavilo skákání do vody a přestávky. Nebavilo mě skákání šipek, protože jsem na poprvé skočila placáka. Bude se mi stýskat.          Adélka M.

Na plavání jsem se učil plavat kraulové nohy. Pak jsme se učili plavat znak, skákat do vody a potápět se. Také jsme se učili zachraňovat tonoucího a chodili jsme po mostě, který se hýbal.           Jakub V.

Na plavání se mi moc líbilo. Nejvíc ze všeho mě bavily závěrečné závody, ve kterých jsem skončila na prvním místě. I potá-pění a cviky ve vodě jsem si moc užila. Jsem ráda, že jsem se naučila plavat.       Sára S.

Je mi líto, že už plavání skončilo. Měli jsme hodnou učitelku plavání Ivču. Byla to sranda, i když jsem si párkrát pořádně lokl. Přeborník ze mě asi nebude, ale trochu plavat už umím.       Mathias H.

Na plavání jsme byli rozděleni do čtyř skupin. Učili jsme se plavat různými plaveckými styly- znak, kraul, prsa. Na začátku každé lekce jsme si vždy povídali a hráli ve vodě. Při poslední lekci byly velké závody. Tenhle rok jsem byla druhá, příští rok se zlepším a budu určitě první.       Rozárka B.

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018/2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy