logotyp
Login

Páťáci na "lyžáku" na Lipně

Páťáci na
"Z velkých kopců lyžujem a taky se koulujem. Často máme srandičky jako malé opičky. Trenéři se dobře baví, neboť dětem se tu daří. Všichni se tu skvěle mají a večer si i zazpívají." (Kiki, Viki, Káťa, Lucka, Sára, Terka, Saša, Anežka)

"Lyžák máme velmi rádi, všichni jsme tu kamarádi. Pokoj máme číslo pět, sedm je nás tu holek." (Anička, Julča, Terezka, Nela, Clarka, Kája, Edita)

"Lyžák máme všichni rádi, všichni jsme tu kamarádi. Na pokoji sranda je, máme tady Ondřeje. Za pořádek měli jsme už desítku, ale pokoj devítku. Tom lyžovat se naučil, i když myslel, že na to nestačil. A tak končí výcvik náš, doma bude buřtguláš." (Peťa, Ondra, Míša B., Tom, Honza, Míša N., Pája, Jirka)

"Je tu super zábava. Líbí se nám tu. Moc hezky tu lyžujeme a večer je tu vždycky sranda." (Áďa a Áďa, Kuba a Kuba, Honza, Mates, Páťa, Míra)

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy