logotyp
Login

Masopustní sportování v Kozí Pláni

Masopustní sportování v Kozí Pláni

              

Hurá!!! Jarní prázdniny jsou tu. My, třeťáci, jsme jejich příchod oslavili společně s rodiči na sjezdovce v Kozí Pláni. Protože byla zároveň masopustní neděle, přišli někteří i v maskách.
Brzy se po kopcích rozjely boby, sáně, lyže i snowboardy. Pěkně jsme se vyřádili, na zklidnění jsme si venku zahráli zaháněnou, štafety a soutěže ve dvojicích rodič - dítě.
Pak už jsme se přestěhovali do teplíčka, opekli si buřtíky, snědli masopustní koláče od Sezemských a posilnili se čajíčkem. Čekalo nás čtení básniček o Kozí Pláni ( a že bylo do čeho se zaposlouchat!), hráli jsme Kufr 
a také si zazpívali.

Některé zážitky a postřehy dětí:

O prázdninách jsem byla s dětmi ze třídy a jejich rodiči na Kozí Pláni, lyžovali jsme, bobovali a sáňkovali.
Hráli jsme různé soutěže. V boudě se pak pekly buřty, říkaly básničky, které jsme společně s rodiči vymysleli, hráli jsme pantomimu. Pak se rozdaly odměny a ještě jsme se šli klouzat. Bylo to prima. 

(Terezka M.)

 Na Kozí Pláni se mi líbilo. Nejvíc to, jak mi taťka ukazoval pantomimou slova a já musel hádat, co dělá. Taky se mi líbila jízda na bobech. A potom jsme zapadli s naším autem do sněhu a pan Mazák nás vytáhl traktorem ven.

(Kubík J.)

 Líbily se mi soutěže a jak jsme jezdili z kopce dolů. Jela s námi paní učitelka a měli jsme problém zabrzdit, protože naše sáně patřily čarodějnicím a letěly po sněhu jak divé.

(Clarka F.)

 

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy