logotyp
Login

Zhodnocení práce NETOPEERŮ

Zhodnocení práce NETOPEERŮ

Peer aktivisté NETOPEER pracovali i v tomto školním roce 2016 – 2017 velmi usilovně a s chutí. Navštívili se svými programy na posilování kamarádských vztahů ve třídě velký počet tříd. V některých pracovali i vícekrát po sobě a navazovali vždy na předchozí výsledek a zpětnou vazbu od dětí i třídních učitelek. Práce je bavila. Ohlasy na jejich práci byly veskrze příznivé. Téměř pokaždé si děti přály, ať jejich starší kamarádi NETOPEEŘI k nim přijdou zas.

Děkujeme aktivistům Patrikovi, Tomášovi, Mirkovi, Martinovi a dívkám Esterce, Ádě, Pavlínce a Lence za jejich systematickou a záslužnou činnost, ať už to byly adaptační kursy šestých ročníků ve Velkých Skalinách, programy ve třídách na 1. stupni, program pro maškarní karneval druhých tříd, apod. Mladí lidé, kteří pracují v peer programu, musí sami být svým chováním a vystupováním příkladem spolužákům, což se jim daří.

NETOPEERŮM děkuji a těším se na práci s nimi i v příštím školním roce. Budou již v devátém ročníku, a tak tento jejich poslední rok na naší ZŠ musíme aktivně a beze zbytku využít. 

Jana Růžičková, ŠMP

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy