logotyp
Login

Výuka žáků 1. stupně od 2. 11. 2020

Vážení rodiče,

na úterní tiskové konferenci po mimořádném jednání vlády oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula, že žáci 1. ani 2. stupně v pondělí 2. listopadu do školy nenastoupí. Vláda by měla opětovně zasedat v pátek 30. října a dle slov ministra školství Roberta Plagy by měly být zveřejněny termíny opětovného návratu žáků do škol. Od pondělí 2. listopadu bude pokračovat vzdělávání žáků 1. i 2. stupně distančně (tzv. na dálku) za stejných pravidel, která platila před podzimními prázdninami. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli přidat žákům online hodiny, samozřejmě s respektem k věku a technickým možnostem každého žáka. Pokud by se žák online hodin nemohl účastnit, je třeba tuto skutečnost oznámit předem vyučujícímu dané hodiny. V rozvrhu žáků budou online hodiny svítit žlutě s poznámkou Online výuka nebo u vyšších ročníků Teams. Připomínám, že distanční vzdělávání je povinné, žáci by se měli účastnit (pokud mají možnost) online výuky, zároveň by měli pracovat na zadaných samostatných úkolech. Od pondělí 2. listopadu mohou žáci opět odebírat obědy v rámci školního stravování. Zařízení školního stravování je ve vztahu k žákům a zaměstnancům školy považováno za provozovnu, která neslouží veřejnosti. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny, školní jídelna však musí dodržovat přísná hygienická pravidla. V případě, že budete žákům chtít oběd přihlásit, je třeba prostřednictvím internetu přihlásit žáka v ty dny, ve kterých bude na obědy chodit. Pravidla stravování ve školní jídelně jsou zveřejněna na webových stránkách školy.

Podrobnější informace získáte od třídních učitelů svých dětí, neboť práce v jednotlivých ročnících 1. stupně je zcela odlišná, stejně tak online výuka. U nejnižších ročníků slouží i ke komunikaci s Vámi.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Jana Drdáková

Ředitelka školy v zastoupení

 

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy