logotyp
Login

Rozlučkové odpoledne a spaní ve škole - 4.B

Rozlučkové odpoledne a spaní ve škole - 4.BVe středu odpoledne jsme spali ve škole, protože se paní učitelka s námi loučí. Odpoledne jsme si opékali buřty, hráli jsme různé hry, třeba schovku a na rytíře, princezny a draky. Večer jsme se pak dívali na Kungfu Pandu a povídali jsme si o tom, co se nám za ty čtyři roky líbilo. (Natálka Makovcová )

Ve středu jsme spali ve škole, byl to takový rozlučák. Hráli jsme na schovku, policajty a zloděje a ještě jsme s rodiči hráli na rytíře, princezny a draky. Taky jsme společně opékali buřty. Moc se mi to líbilo. ( Jirka Samek )

Jelikož naše paní učitelka půjde do 1. třídy, tak jsme si udělali rozlučkové spaní ve škole. Pekli jsme buřty, hráli jsme hry. Dívali jsme na Kungfu Pandu a pak jsme šli spát. Bylo to super, bude se mi stýskat po paní učitelce. (Sára Bazóvá )

Paní učitelka nás má poslední rok, takže jsme si udělali rozlučkové opékaní buřtů a spaní ve škole. Hráli jsme hry, chovku, policajty a zloděje, tichou kreslenou poštu a pak celá třída běhala po škole :-) Bylo tu tu fajn, líbily se mi hry, spaní a tak. ( Nikolas Marek )

Ve středu jsme si udělali rozlučku s paní učitelkou, protože jde do 1. třídy. Opékali jsme buřty, hráli s rodiči hru rytíři, princezny a draci. Pak rodiče odjeli a my jsme ještě hráli na schovku a čápi a žáby. Pak jsme se dívali na pohádku a šli spát. Nejvíc se mi líbilo spaní a je mi líto, že paní učitelka odchází. Bude se mi stýskat. ( Maruška Nekužová )

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy