logotyp
Login

Rodičovské schůzky online

Vážení rodiče,

v pátek 20. listopadu budou žákům uzavřeny známky za 1. čtvrtletí. Vzhledem k situaci bude v některých předmětech klasifikace obtížná pro nedostatek podkladů, neboť v září probíhalo opakování a probírání látky předchozího školního roku. Známky udělené v průběhu distanční výuky jsou ve velké míře motivační, takže čtvrtletní klasifikace nemusí zcela vypovídat o žákových znalostech a dovednostech.

Vzhledem k omezením spojeným se šířením pandemie Covid-19 nabízíme možnost online rodičovských schůzek o prospěchu a chování žáků v aplikaci Teams, kterou využívají žáci k distanční výuce. Rezervaci na tyto schůzky provedete prostřednictvím systému Reservando na webových stránkách www.fantovka.cz v pravém sloupci, bude přístupné od pondělí 16. 11. do neděle 22. 11.

  1. Kliknutím na Reservando se Vám otevře kalendář, ve kterém jsou ve výše uvedených termínech červeně zvýrazněny třídní schůzky.
  2. Kliknutím na vybraný den se Vám objeví nabídka učitelů s políčky k rezervaci, dalším klikem na políčko se otevře tabulka, v níž vyplníte svůj e-mail, telefonní kontakt a jméno žáka.
  3. Kliknutím na políčko rezervovat dojde k rezervaci zvoleného termínu, na uvedený e-mail Vám přijde potvrzení rezervace.
  4. V případě, že byste chtěli rezervaci zrušit, je třeba v programu Reservando kliknout na odkaz v horní liště „zrušit rezervaci“, postupovat dle pokynů a v zaslaném e-mailu potvrdit zrušení rezervace. Jak rezervaci, tak zrušení rezervace můžete provést nejdéle do neděle 22. 11. 2020.

Online schůzky budou probíhat od 23. 11. do 27. 11. 2020, přihlásíte se na ně prostřednictvím aplikace Teams Vašeho dítěte.

 Postup:

  1. Přihlásíte se do aplikace prostřednictvím účtu Vašeho dítěte.
  2. V levém svislém sloupci kliknete na odkaz Chat.
  3. Uprostřed stránky nahoře se otevře Hledat: Sem napíšete jméno vyučujícího – aplikace Vám nabídne kontakt na učitele, kliknutím na něj se otevře okénko s pěti ikonami, zvolíte kameru (videohovor).
  4. Je nutné dodržet zarezervovaný čas, pokud by vyučující hovor nemohl přijmout, je to z důvodu, že má hovor s jiným rodičem. V tomto případě vyčkejte chvíli a volání opakujte.

Doufám, že se nám podaří navázat kontakt se všemi rodiči, kteří chtějí podat informace o vzdělávání svých dětí. V každém případě mohou rodiče kontaktovat vyučující prostřednictvím zpráv na Škole OnLine.

 

S pozdravem

Mgr. Jana Drdáková

ředitelka školy v zastoupení

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy