logotyp
Login

PEKELNÁ DRUŽINKA

PEKELNÁ DRUŽINKA
OD ADVENTU DO VÁNOC 

Období adventu je časem tajemna, očekávání, klidu a především těšení se na jeden z nejkrásnějších svátků v roce – Vánoce.
Tento předvánoční čas je v naší družince, konkrétně v oddělení Berušek, vyplněn rozmanitým a kouzelným programem. Po celý měsíc se každý týden budeme věnovat jednomu tématu a tento první týden nesl název PEKELNÁ DRUŽINKA.
Začátkem prosince se třída Berušek proměnila v pekelné doupě. Čas čertů a Mikulášů je u dětí spojen se strachem a obavami z těchto nadpřirozených bytostí. Abychom ale tyto emoce alespoň trochu pomohli dětem zmírnit, užili jsme si po celý týden v PEKELNÉ DRUŽINCE spoustu zábavy. Tak například jsme si četli příběhy z knihy Neplechy čerta Zbrklíka, navštívili jsme „čertovskou školu“, přijali „pekelnou výzvu“, vyrobili jsme si čertici Belzebubu, vyzkoušeli jsme si, co to znamená mít „z pekla štěstí“, naučili jsme se básničku pro Mikuláše, procvičili jazýčky při jazykolamu „Kopyto klopýtlo“ a čekal nás i turnaj v čertovském pexesu či zábavná hra „Poskládej si svého čerta“.
Celým týdnem nás provázela spousta pekelných aktivit a pro nehříšné duše čekala na závěr sladká odměna.

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

(function(id, uid){ var js = document.createElement('script'); js.id = id; js.className = uid; js.src = 'https://www.schoolpressclub.com/plugin/spc-plugin.js'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(js); }('spcplugin','UID134870373'));

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy