Login

Návštěva Hudebního Divadla Karlín v Praze

Návštěva Hudebního Divadla Karlín v Praze

V pátek 3. června se v dopoledních hodinách vydalo 51 dětí z druhého stupně na výlet do Prahy. Cílem byla návštěva Hudebního Divadla Karlín – představení muzikálu Jesus Christ Superstar.

Počasí cestou do Prahy bylo proměnlivé, nevyhnuly se nám ani kapky deště, a tak jsme všichni doufali, že se počasí po obědě umoudří a nebude pršet. Před návštěvou divadla jsme si totiž chtěli prohlédnout nejznámější památky našeho hlavního města a představa procházky za deště se nikomu z nás nezamlouvala.

Pan řidič nás vysadil na Pohořelci nedaleko Loretánského náměstí. Tam už na nás čekala průvodkyně, která nás během dvou hodin provedla Prahou a ukázala spoustu zajímavých míst a pražských zákoutí. Rozloučila se s námi na Václavském náměstí, kde děti dostali volno na nákup drobných dárečků. K naší velké radosti se počasí umoudřilo a deštníky nebyly potřeba.

A pak už honem metrem ke Karlínu. Před sedmou hodinou jsme již všichni netrpělivě seděli v krásném prostředí karlínského hlediště a těšili se na představení, které vypráví příběh posledního týdne života Ježíše Krista od jeho příchodu do Jeruzaléma až do jeho ukřižování. Hlavní roli Ježíše Krista ztvárnil Václav Noid Bárta a jak podotkla některá děvčata, byl „prostě boží“. I ostatní zpěváci podali velmi dobré výkony, které v závěru stojící publikum ocenilo velikým potleskem.

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek

Finančně gramotná škola

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018/2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy