logotyp
Login

Den čarodějnic a čarodějů

Den čarodějnic a čarodějů

Milí Fantováci a Fantovačky,

asi se stal zázrak. Já ho zažila a zdá se mi, že v této době už se nedivíme vůbec ničemu … :) Musím se s vámi o ten zážitek teď podělit.

Tak tedy, jak to bylo:

Představte si úplně obyčejnou třídu 1.A ZŠ Fantova, která se do dnešního rána 30.4. převlékla do podoby bradavické školy kouzel a magie.

Od rána proudili do vchodu školy malí čarodějové a čarodějky s kouzelnými košťaty, hůlkami, s kočkami na rameni,s pavouky nevídaných rozměrů, s hady a žábami, v kloboucích i bez, v neviditelných pláštích a čarodějných úborech a všichni odhodlaní se něčemu novému naučit.

Jména Toníků, Adámků, Kubíků, Honzíků, Kristýnek, Marušek a ostatních se změnila na Zlobrouky, Ozorohy, Leontýnky a nebo třeba Harry Pottery a Čaroděje ze Země Ozz …

Malí kouzelníci se celé dopoledne učili v týmech čarodějnické češtině i matematice, skládali básničku, sestavovali puzzle, zpívali, hráli si, pojídali dobroty z třídního bufetu a hodnotili mezi sebou ty nejlepší kostýmy …

Domů odcházeli spokojení, rozesmátí a díky rodičovské pomoci a péči i s úplně plnými bříšky s láskou upečených dobrot. Díky za ně, milí rodiče :)

Já přeji všem také u nějakého takového (ne)obyčejného zážitku být. Já tam byla, také si hrála a dobroty ochutnala …. bylo nám fajn.

Krásné dny všem  přeje

Jana Růžičková

Zpět na hlavní výpis

Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@fantovka.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2018 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy