Login

Vítání jara - zahradní slavnost

Vítání jara - zahradní slavnost

V úterý 27. března se od 15:00 do 17:00 konala ve škole a na školní zahradě oblíbená zahradní slavnost. Zahradní slavnost byla letos nazvaná „Učíme se na zahradě“. I když nám počasí nepřálo a vše se muselo přesunout ze zahrady do budovy školy, i tak to bylo moc prima.
Jako každý rok tak i letos nechybělo občerstvení a bufet, který měly na starosti paní učitelka Benešová a paní učitelka Petříková. Na zahradní slavnosti byla různá stanoviště, u kterých byli páni učitelé nebo paní učitelky a případně někteří dobrovolníci z řad žáků.

Na zahradní slavnosti si děti mohly upéct buřty, plnit různé aktivity nebo si mohly něco vyrobit. V dílnách se mohly naučit barvit vajíčka včelím voskem, vyrobit si velikonoční přání nebo velikonočního zajíčka. U stanoviště „Kompostování“ jste se mohli dozvědět, jak správně kompostovat, dále tam byly stanoviště „Ptačí krmítko“ nebo „Půda“. Na tomto stanovišti děti dělaly pokusy s půdou. Mezi další stanoviště patřil i prožitkový chodníček a jedno ze stanovišť bylo i u suchého jezírka na spojovací chodbě. Děti také pomohly doplnit hmyzí hotel a otestovaly svoje vědomosti v „Broukovišti“.  

Jaro jsme na Fantovce přivítali, jak se patří :-)

Lucie Gottfriedová 

8.B

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2013/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy