Login

SPANÍ VE ŠKOLE 2.C

SPANÍ VE ŠKOLE 2.C

Ve čtvrtek  5.10. čekalo na žáky 2.C spaní ve škole. Děti se většinou těšily a byly nedočkavé, protože se jim vloni ve škole v noci moc líbilo.

Po 17. hodině jsme se scházeli ve škole. Nejprve jsme zamířili ven, na plácek mezi stromy před školou, kde jsme si zahráli různé pohybové hry a nasbírali krásně zbarvené listy na vyrábění podzimních  sluníček.

Sluníčka s listy místo paprsků se nám povedla, zdobí nám okna třídy, jako památku na tento den jsme vyrobili i jedno velké sluníčko na karton, kam jsme se i všichni v pátek, po skončení akce, podepsali.

Pak následovala královská hostina z kulinářských výtvorů  rodičů. Velice děkujeme za chutnou večeři, snídani a svačinu, i za přispění do balíčku s drobnými odměnami pro děti.

Protože se už setmělo, přemístili jsme se na chodbu na druhý stupeň, kde následovaly pod vedením paní vychovatelky Ivy Dvořákové zajímavé hry.

Vyvrcholením celého programu byla tajemná stezka odvahy noční školou za malou odměnou, kterou zvládly všechny děti. Chránilo nás kouzelné klubíčko, svítící náramky od Nikolky, i Strážce pokladu.
V nalezených pytlíčkách se skrývaly i další instrukce k nalezení pokladu. Ten byl umístěn pod jabloní na zahradě. Přestože pršelo, poklad se nám podařilo přinést. Skrývala se v něm krabice plyšáků a poháry pro vítěze celotřídní hry, do které se všechny děti s nadšením zapojily.

Pak zbývalo provést hygienu před spaním, přečíst krátkou pohádku a zalehnout do spacáků. Nikdo se nebál, protože nás ve třídě ochraňoval Strážce pokladu. Naopak některé děti nemohly docela dlouho usnout a ze spacáků se občas ozývalo tiché šeptání…

Věřím, že se dětem akce líbila a jsem zvědava, komu se podaří získat pohár v celotřídní hře a kdo si v cíli vybere jakého plyšáka.

Třídní učitelka Jana Tlapová

hry venkukrálovská hostinakrálovská hostinakrálovská hostinahry na chodběhry na chodběhry na chodběhry na chodběhry na chodběhry na chodběhry na chodběhry na chodběstezka odvahypokladpokladspaní ve školespaní ve školespaní ve škole

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2013/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy