Login

Barevný týden na Fantovce

Barevný týden na Fantovce

V prvním týdnu po jarních prázdninách, od pondělí 19. března do pátku 23. března, na Fantovce opět proběhl Barevný týden. Parlament pro nás stejně jako v loňském roce vybral pět barev a naším úkolem bylo přijít oblečeni vždy v té dané barvě. A aby byla oproti loňsku i nějaká změna, letos byla jednou z barev proužkovaná a v pátek jsme si mohli obléknout hned dvě barvy – bílou a černou.

V pondělí jsme měli všichni přijít v modré, ale protože bylo po prázdninách, někteří z nás na Barevný týden zapomněli. V zelené úterý byla situace už mnohem lepší a v tělocvičně se nás na společné focení sešlo už mnohem víc. Ve středu, kdy jsme byli všichni proužkovaní, už bylo v tělocvičně trochu těsno, ale nakonec jsme se ještě vešli. V růžový čtvrtek a černo-bílý pátek měla paní učitelka Šauflerová plné ruce práce s tím, aby nás seřadila na společnou fotku.

Barevný týden bavil nejvíce děti z prvního stupně, některé z nich měly barevné „outfity“ doladěné do posledního detailu. Ale i starší spolužáci se snažili dodržet barevné pořadí. Barevný týden se vyvedl a snad se ho dočkáme i příští rok.  

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2013/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy