Login

Adaptační pobyt 6.B - Velké Skaliny

Adaptační pobyt 6.B - Velké Skaliny
V pondělí 25.9. jsme měli odjet na adaptační pobyt do Velkých Skalin a následující den se vrátit. A tak se také stalo! V pondělí jsme se učili první čtyři hodiny a po obědě jsme se vydali na autobusové nádraží, protože autobus nám jel ve 12:50. Vystoupili jsme v Hradišti a poté šli ještě 4 kilometry pěšky.  Abychom se po cestě nenudili, dala nám paní učitelka za úkol, že musíme sledovat žlutou turistickou značku, abychom se neztratili. A tak jsme se vydali na cestu. Sluníčko nám svítilo a šlo se nám dobře. Po cestě jsme sbírali houby – našli jsme hřiby, suchohřiby a bedly. Když jsme došli na místo, paní učitelka nám rozdělila pokoje. Poté jsme se zabydleli, chvilku blbli na pokojích, zhlédli pokoje ostatních spolužáků a čekali na Spirálu. Lektoři – Kuba a Viki přišli před 16 hodinou odpoledne a my jsme šli ven, protože tam pro nás měli připravené aktivity. A jste zvědaví, co jsme všechno dělali? Tak pozorně čtěte, vše vám popíšu.
 
      Nejdříve jsme se seznámili a napsali si jmenovky. Když jsme to měli hotové, Viki nám dala toaletní papír a my jsme měli za úkol napsat, kolik si myslíme, že potřebujeme útržků – my jsme ale nevěděli na co. Když si všichni napsali číslo, tak nám Viki prozradila, jaké číslo jsme si napsali, tolik informací o sobě musíme říct. Po této aktivitě, při které jsme se o sobě dozvěděli spoustu nového, následovala další. Měli jsme se seřadit od nejmladšího po nejstaršího žáka ve třídě. Poté nás Kuba rozdělil do skupin a během toho, co nám vysvětloval náš úkol, Viki připravila rybníček z číslic. No a pak jsme měli spoustu dalších aktivit, které byli zaměřené na kolektiv a spolupráci ve třídě. Když byl čas na večeři, tak jsme na ni šli. Bylo výborné rizoto. Na závěr večera jsme měli stezku odvahy, kde se opět jednalo o týmovou spolupráci. A už se raději přesuneme na další den.
 
      K snídani jsme měli buchty s čajem a posnídali jsme společně s peer aktivisty z deváté třídy, se kterými jsme strávili celé ráno a odpoledne. Nejdříve jsme se protáhli a zahráli si vybíjenou. Po vybíjené jsme hráli ,,Molekuly“, posílili se svačinkou a poté pro nás byla připravena hra s indiciemi a spousta dalších her. Ještě bych vám ráda napsala o obědu – měli jsme výborný guláš. Následovalo sbalit si své věci, uklidit pokoje a vydat se k autobusu, který nás odvezl zpět do Kaplice. MOC SE MI TAM LÍBILO. DOPORUČUJI!!!
 
                                                                                                                                              
Anitka Vu za 6.B

Zpět na hlavní výpis

DŮLEŽITÉ

Školní program

obrázek

Škola Online

obrázek

Reservando

obrázek

Školní časopis

Virtuální prohlídka

obrázek
Prohlédněte si naši školu

Úřední deska

obrázek
 http://www.geukaplice.cz/
Rychlý kontakt
Základní škola Kaplice,
Fantova 446
Gen. Fanty 446
382 41 Kaplice
Telefon: 380 312 511
Mobil: 777 490 297
Školní jídelna: 380 312 179
Školní družina: 702 639 906
Email: fantovka@centrum.cz
ID datové schránky: 32tmnd7
Základní škola Fantova, Kaplice

Created by © 2013/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy